już dziś poznaj

nasz zespół

Trener medyczny trener przygotowania motorycznego

MonikaGarboś

specjalizacja: fizjoterapia, moblity work, crossfit

Monika jest trenerem przygotowania motorycznego, trenerem medycznym, trenerem CrossFit lvl1, absolwentką szkoleń z zakresu treningu siłowego, gimnastycznego, mobility, pilates i wielu innych.

Na codzień prowadzi box RX Fitness. Monika współpracuje również z piłkarzami i bramkarzami pierwszej drużyny Zagłębie Lubin oraz Akademii Zagłębie Lubin w zakresie pracy nad mobilnością jako prewencją urazów.

Jest autorką szkolenia Mobility Work oraz zwolenniczką treningu prowadzącego do lepszej sprawności bliskiej pierwotnym zdolnościom ruchowym.

Zarówno treningowo jak i życiowo jest wyznawczynią zasady - wszystko co robisz, rób z radością - zabawa to najefektywniejszy rodzaj pracy :)

Fizjoterapia

MaciejTreutz-Kuszyński

specjalizacja: regeneracja, fizjoterapia, fizjoterapia sportowców

Maciej to absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, który na co dzień pracuje jako fizjoterapeuta klubowy Legii Warszawa oraz w Klinice Enel-Sport. W przeszłości współpracował z piłkarskimi reprezentacjami Polski do lat 21, 20 i 15, a także z damską i męską reprezentacją Polski w squashu. Maciek ma ogromne doświadczenie w zakresie fizjoterapii oraz szeroko pojętej regeneracji. Pracując w tak znanym klubie jak Legia Warszawa zdobył szerokie doświadczenie zawodowe.


"Chciałbym żebyś na szkoleniu zdobył bagaż wiedzy, którą już następnego dnia będziesz mógł zastosować u siebie samego lub u swoich podopiecznych aby jeszcze efektywniej trenować. Szkolenie adresuję do fizjoterapeutów, trenerów i zawodników - zarówno tych zawodowych jak i tych, którzy po prostu lubią się rekreacyjnie ruszać sami dla siebie". 

Fizjoterapia

JakubDukiewicz

specjalizacja: prewencja urazów, fizjoterapia, fizjoterapia sportowców

Stoi między innymi za sukcesami Adama Kszczota, z którym współpracuje obecnie.

Od 2012 roku czynny w zawodzie rehabilitanta. Związany między innymi z poznańską Rehasport Clinic. Od 2017 roku oficjalny rehabilitant kadry Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Specjalizuje się w tematyce prewencji urazów w sporcie i technik rozwijających motorykę u biegaczy.

Fizjoterapeuta

ŁukaszStołowski

specjalizacja: fizjoterapia

Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Od ponad 10 lat pracuje w klinice ortopedycznej Rehasport gdzie pomaga w powrocie do zdrowia amatorom oraz sportowcom wyczynowym. Przez 8 lat współpracował z męską reprezentacją Polski w hokeju na trawie jako fizjoterapeuta oraz trener przygotowania fizycznego. Aktualnie doktorant poznańskiego Uniwersytetu Medycznego gdzie prowadzi badania na grupie osób z syndromem konfliktu udowo-panewkowego. Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się podczas szkoleń oraz zajęć ze studentami.

Trener przygotowania motorycznego

MikołajStańczak

Mikołaj studiuje na kilku prestiżowych kierunkach: Strength&Conditioning na Setanta College, jest członkiem ESSKA (European Society for Sports Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy), NSCA (National Strength and Conditioning Association), ISMC (International Society of Motor Control), ACSM (Americian College of Sports Medicine). 

Zaloguj lub zarejestruj się :)

Wprowadź swój adres e-mail:

Witaj

Wprowadź swoje hasło

Rejestracja

×