już dziś poznaj

nasz zespół

Fizjoterapia uroginekologiczna

SylwiaKusiak

Sylwia to fizjoterapeutka uroginekologiczna, której celem jest edukacja i pomoc kobietom w ciąży lub po porodzie oraz z dolegliwościami bólowymi. Sylwia jest magistrem fizjoterapii i stale poszerza swoją wiedzę oraz kompetencje uczestnicząc w kursach i szkoleniach kierunkowych, głównie z dziedziny fizjoterapii kobiet w ciąży, połogu oraz dysfunkcjach dna miednicy.

Na co dzień pracuje w gabinecie w Poznaniu, gdzie zajmuje się pomocą kobietom w ciąży i połogu, przygotowaniem do porodu, terapią w nietrzymaniu moczu, bolesnych stosunkach i miesiączkach, terapią blizn oraz rozejściem mięśni prostych brzucha oraz prowadzi zajęcia dla kobiet w ciąży.

Sylwia doskonaliła swoją wiedzę na licznych szkoleniach m.in: I i II Moduł Fizjoterapii w nietrzymaniu moczu i stolca oraz obniżeniu narządów miednicy mniejszej, Terapia uroginekologiczna kobiet w ciąży, Terapia kobiet w okresie okołoporodowych w modelu holistycznyn, MTG i MTG Lady, Suche igłowanie.

Wolny czas uwielbiam spędzać w sposób aktywny, podróżując lub poznając nowe kultury.

  Ig: stacja_kobieta

Ekspert w budowaniu siły

BartekBolechowski

specjalizacja: Trening siłowy

Od 11 lat w pełni poświęcony odważnikom kettlebell. Jego misją jest poprawa ludzkiego życia, poprzez zarażanie treningiem i poszerzaniem świadomości w aspekcie zdrowia. Obecnie prowadzi 3 kluby kettlebell.


Należy do 7 instruktorów STRONGFIRST ELITE w Polsce. Jest jednym z 78 mężczyzn na świecie z tytułem “Beast Tamer”. Tytuł ten otrzymują osoby, które wykonały 3 ćwiczenia ( podciągnięcie na drążku / przysiad na jednej nodze / wyciśnięcie nad głowę ) z “Bestią” czyli 48 kg odważnikiem. 


Bartek rozpoczął swoją przygodę ze sportami siłowymi 11 lat temu jeżdżąc na rolkach z wątłą posturą, ważąc 50 kg i będąc jednym z najsłabszych osób w swoim otoczeniu. Dziś waży około 85 kg i jest jednym z najsilniejszych ludzi na ŚWIECIE w środowisku Kettlebell. A starego siebie pięciokrotnie podniósłby jedną ręką nad głowę :)

Animal Flow, Mobility&Stretch, trening medyczny

Karolina Drozda

Karolina jest Certyfikowanym Instruktorem Animal Flow i trenerem medycznym. Absolwentka szkoleń i warsztatów z zakresu kultury Movement między innymi Animal Flow i Fightinkg Monkey które łączy z wiedzą na temat treningu mobility i funkcjonalnego treningu siłowego. Wegetarianka z 17 letnim stażem, kursantka szkoleń dietetycznych ze szczególnym uwzględnieniem diety wegetariańskiej i diety w chorobach autoimmunologicznych. 


Na codzień pracuje jako trener, prowadzi zajęcia grupowe oraz organizuje warsztaty Animal Flow&Mobility.


Mieszkanka Karkonoszy od lat związana z narciarstwiem biegowym obecnie zafascynowana gravelową jazdą górską.

Fizjoterapia

MaciejTreutz-Kuszyński

specjalizacja: regeneracja, fizjoterapia, fizjoterapia sportowców

Maciej to absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, który na co dzień pracuje jako fizjoterapeuta klubowy Legii Warszawa oraz w Klinice Enel-Sport. W przeszłości współpracował z piłkarskimi reprezentacjami Polski do lat 21, 20 i 15, a także z damską i męską reprezentacją Polski w squashu. Maciek ma ogromne doświadczenie w zakresie fizjoterapii oraz szeroko pojętej regeneracji. Pracując w tak znanym klubie jak Legia Warszawa zdobył szerokie doświadczenie zawodowe.


"Chciałbym żebyś na szkoleniu zdobył bagaż wiedzy, którą już następnego dnia będziesz mógł zastosować u siebie samego lub u swoich podopiecznych aby jeszcze efektywniej trenować. Szkolenie adresuję do fizjoterapeutów, trenerów i zawodników - zarówno tych zawodowych jak i tych, którzy po prostu lubią się rekreacyjnie ruszać sami dla siebie". 

Trening

Olga Lipczyńska

specjalizacja: fitness, trening, trening kobiet w ciąży i po porodzie, joga, pilates

Olga to instruktorka fitness i trenerka personalna z wieloletnim doświadczeniem, która przez kilkanaście lat prowadziła zajęcia grupowe i treningi personalne w najlepszych klubach fitness w Poznaniu. To pomysłodawczyni i prowadząca przez wiele lat zajęcia Be Fit Mom w Poznaniu - trening dla mam z dziećmi w wózkach.

Obecnie działa intensywnie w swoim studio jogi i treningu personalnego Balance Movement. Olga stale doskonali swoje umiejętności i wiedzę, czego dowodem są liczne certyfikaty oraz licencje m.in: Master Instructor Peak Pilates Move Chair, bodyART, BAX (bodyART extreme), Les Mills BodyPump, Les Mills BodyBalance, TRX, Medical Pregnancy Training, Kettlebells, Pilates, Zdrowy kręgosłup, Stretching, Body Shape, Trening funkcjonalny, Mobility Workout… Obecnie jest w trakcie kursu nauczycielskiego Ashtanga Yoga 500h. 

Prywatnie Olga jest Mamą 3latka, co kocha w swoim życiu najbardziej.

"Jeśli robisz to, co kochasz- nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu".

ig: olga_lipczynska_trener

Dietetyka sportowa

ŁukaszSubsar

specjalizacja: dietetyka, dietetyka sportowa

Łukasz to magister dietetyki z wieloletnim doświadczeniem, który łączy wiedzę naukową z praktyką. Wykładowca, autor książki „Przepis na zdrowe serce” oraz artykułów branżowych. Pełni rolę eksperta w Men’s Health. Prowadzi kursy z zakresu żywienia i suplementacji dla trenerów, dietetyków, lekarzy i fizjoterapeutów. Ze swoimi podopiecznymi odnosi sukcesy nie tylko poprawiając ich zdrowie i sylwetkę. Jako dietetyk sportowy pomaga w przygotowaniach zawodników, zarówno ambitnym amatorom jak również profesjonalnym sportowcom – medalistom areny międzynarodowej. Należą do nich triathloniści, biegacze długodystansowi, ultramaratończycy, zawodnicy sportów walki, trójboju siłowego, sportów sylwetkowych oraz ekstremalnych. Wierzy w zdroworozsądkowe podejście do odżywiania, nie ulega dietetycznym modom, a do każdego przypadku pochodzi indywidualnie. W przeszłości aktywnie startujący lekkoatleta, obecnie entuzjasta sportów siłowych. 

Fizjoterapia

JakubDukiewicz

specjalizacja: prewencja urazów, fizjoterapia, fizjoterapia sportowców

Stoi między innymi za sukcesami Adama Kszczota, z którym współpracuje obecnie.

Od 2012 roku czynny w zawodzie rehabilitanta. Związany między innymi z poznańską Rehasport Clinic. Od 2017 roku oficjalny rehabilitant kadry Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Specjalizuje się w tematyce prewencji urazów w sporcie i technik rozwijających motorykę u biegaczy.

Trener medyczny trener przygotowania motorycznego

MonikaGarboś

specjalizacja: fizjoterapia, moblity work, crossfit

Monika jest trenerem przygotowania motorycznego, trenerem medycznym, trenerem CrossFit lvl1, absolwentką szkoleń z zakresu treningu siłowego, gimnastycznego, mobility, pilates i wielu innych.

Na codzień prowadzi box RX Fitness. Monika współpracuje również z piłkarzami i bramkarzami pierwszej drużyny Zagłębie Lubin oraz Akademii Zagłębie Lubin w zakresie pracy nad mobilnością jako prewencją urazów.

Jest autorką szkolenia Mobility Work oraz zwolenniczką treningu prowadzącego do lepszej sprawności bliskiej pierwotnym zdolnościom ruchowym.

Zarówno treningowo jak i życiowo jest wyznawczynią zasady - wszystko co robisz, rób z radością - zabawa to najefektywniejszy rodzaj pracy :)

Trener przygotowania motorycznego

MikołajStańczak

Mikołaj studiuje na kilku prestiżowych kierunkach: Strength&Conditioning na Setanta College, jest członkiem ESSKA (European Society for Sports Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy), NSCA (National Strength and Conditioning Association), ISMC (International Society of Motor Control), ACSM (Americian College of Sports Medicine). 

Fizjoterapeuta

ŁukaszStołowski

specjalizacja: fizjoterapia

Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Od ponad 10 lat pracuje w klinice ortopedycznej Rehasport gdzie pomaga w powrocie do zdrowia amatorom oraz sportowcom wyczynowym. Przez 8 lat współpracował z męską reprezentacją Polski w hokeju na trawie jako fizjoterapeuta oraz trener przygotowania fizycznego. Aktualnie doktorant poznańskiego Uniwersytetu Medycznego gdzie prowadzi badania na grupie osób z syndromem konfliktu udowo-panewkowego. Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się podczas szkoleń oraz zajęć ze studentami.

Dietetyk

PawełSzewczyk

Magister dietetyki i doktor nauk o zdrowiu, wykładowca akademicki, autor artykułów popularnych, naukowych i rozdziałów w podręcznikach akademickich.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na kierunku dietetyka i Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie na kierunku dietetyki klinicznej. Paweł współpracuje głównie z osobami aktywnymi fizycznie i pragnącymi poprawić jakość snu i regeneracji.

Zaloguj lub zarejestruj się :)

Wprowadź swój adres e-mail:

Witaj

Wprowadź swoje hasło

Rejestracja

×