#AKADEMIAKULTURYFIZYCZNEJ

WARM UP!
REGENERACJA W SPORCIE.

Poziom

Amator

Formuła

Online

Informacje

O szkoleniu

Czy zastanawiałeś się kiedyś czemu taki sam bodziec treningowy może wywołać różny poziom zmęczenia organizmu? Czemu czasami masz dużo energii i chęci aby wykonać trening, a w innym dniu czujesz się przemęczony i nie masz siły by zrobić cokolwiek? Znowu nie strzeliłeś bramki w tak prostej sytuacji, nie złamałeś czasu, który zakładałeś z trenerem, nie serwowałeś tam gdzie chciałeś? Przecież Twój dzień wyglądał podobnie do tego, gdy wszystko się udawało i zrobiłeś tak dobry i efektywny trening... EFEKTYWNOŚĆ treningu.

A co jeśli powiemy Ci, że jesteś w stanie trenować dużo ciężej, mieć dużo lepsze wyniki i przekraczać kolejne granice swojego organizmu zwracając jedynie uwagę i patrząc nieco inaczej na parę rzeczy, które codziennie i tak wykonujesz?
A może jako trener czujesz, że Twój zawodnik w pewnym momencie się zaciął i ciężko mu zrobić progres? Że drużyna nie trenuje tak optymalnie jak robiła to wcześniej pomimo tego, że dobierasz właściwe środki treningowe?

Umiejętne zaplanowanie obciążeń treningowych jest istotne, ale niemniej istotne jest zaplanowanie odpoczynku i cyklów regeneracyjnych. Aby zawodnik dobrze znosił trening i adaptował się do coraz mocniejszych bodźców potrzebna jest odpowiednia regeneracja. Niekontrolowane i narastające zmęczenie jest jednym z głównych powodów braku robienia progresu w treningu, a także istotym czynnikiem ryzyka wystąpienia kontuzji.

Cytując klasyka: "Noga wypoczęta, a noga zmęczona to są dwie różne nogi". Podczas meczu, zawodów czy treningu to zmęczenie i tak będzie narastać. Od Ciebie zależy czy przyjdzie ono wcześniej czy później niż zmęczenie u Twoich rywali.

już dziś poznaj

Trenera i jego unikalny PLAN szkoleniowy

Fizjoterapia

Maciej Treutz-Kuszyński

Maciej to absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, który na co dzień pracuje jako fizjoterapeuta klubowy Legii Warszawa oraz w Klinice Enel-Sport. W przeszłości współpracował z piłkarskimi reprezentacjami Polski do lat 21, 20 i 15, a także z damską i męską reprezentacją Polski w squashu. Maciek ma ogromne doświadczenie w zakresie fizjoterapii oraz szeroko pojętej regeneracji. Pracując w tak znanym klubie jak Legia Warszawa zdobył szerokie doświadczenie zawodowe.

AUTORSKI PLAN SZKOLENIA

"Chciałbym żebyś na szkoleniu zdobył bagaż wiedzy, którą już następnego dnia będziesz mógł zastosować u siebie samego lub u swoich podopiecznych aby jeszcze efektywniej trenować. Szkolenie adresuję do fizjoterapeutów, trenerów i zawodników - zarówno tych zawodowych jak i tych, którzy po prostu lubią się rekreacyjnie ruszać sami dla siebie". Sprawdź plan szkolenia.

Unikalny

Plan zajęć

  • Na szkoleniu dowiesz się m.in.:

  • Kiedy i czemu akurat wtedy robić treningi regeneracyjne; jaką formę powinny one przyjmować,

  • Jakie mamy obiektywne i subiektywne możliwości aby zmierzyć poziom zmęczenia zawodnika,

  • Czy rzeczywiście spanie mitycznych 8 godzin jest tak optymalne - porozmawiamy o fizjologii snu,

  • Kiedy i co dokładnie jeść i pić aby odpowiednio przygotować organizm,

  • Jak na ciało wpływają bodźce termiczne - czy sauna jest dobrą formą regeneracji, jak działają kąpiele lodowe i kontrastowe,

  • Jakie sprzęty i metody zawodnik może stosować sam aby zoptymalizować proces regeneracji - weźmiemy na tapetę nowinki techniczne jak i stare, sprawdzone sposoby,

  • Jak istotną rolę pełni układ nerwowy w procesie regeneracji.

Unikalny pakiet korzyści

Zobacz co zyskujesz

ZOSTANIESZ CZŁONKIEM AKADEMII NA DŁUŻEJ

Od pierwszego dnia szkolenia otrzymasz od nas nielimitowany dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie codziennie wymieniamy się doświadczeniami, opisujemy problematykę treningu oraz odpowiadamy na nurtujące pytania.

+

DOSTĘP DO NAGRANIA WEBINARU

Dostęp do całego nagrania wykładu przez okres 14 dni od sesji

+

DOBRZE ZAINWESTOWANY CZAS

2-godzinne szkolenie online łączące wiedzę teoretyczną i praktyczną

+

SESJA Q&A

Oprócz części wykładowej, w każdym webinarze, zapewniamy panel otwarty, gdzie będziesz mógł zadać pytania prowadzącemu i uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

+

CERTYFIKAT AKF

Certyfikat uczestnictwa - otrzymasz od nas zaświadczenie o przebytym szkoleniu w formie elektronicznej.

+

SPOTKANIE POBUDZA LEPIEJ NIŻ CARDIO

Bycie słuchaczem Akademia Kultury Fizycznej to przede wszystkim niepowtarzalna okazja na osobiste lub wirtualne spotkanie z profesjonalistami, a nawet mistrzami sportu.

+

Najczęściej zadawane

Pytania i odpowiedzi

Standardowo każdy webinar trwa około 2h. Natomiast bardzo często ostatnia część webinaru, czyli blok pytań i odpowiedzi potrafi wydłużyć czas jego trwania do 2.5h.

Nic straconego dlatego, że po szkoleniu online otrzymasz czasowy dostęp do nagrania webinaru, dzięki czemu będziesz mógł w każdej chwili do niego wrócić. Dostęp do nagrania webinaru otrzymujesz na okres jednego miesiąca.

Tak, na koniec każdego webinaru przewidziany jest czas na pytania uczestników i odpowiedzi trenera.

Po zakupieniu biletu na webinar otrzymasz od nas potwierdzenie zakupu. Następnie na kilka dni przed datą rozpoczęcia webinaru podeślemy Ci na adres e-mail podany podczas składania zamówienia zaproszenie do platformy, na której odbędzie się webinar. Jeśli nie otrzymałeś od nas wiadomości to sprawdź folder SPAM lub skontaktuj się z nami na adres kontakt@akademiakf.pl . O webinarze przypomnimy Ci kilkukrotnie, więc na pewno nie przegapisz tej informacji ;)

Wybierz termin i miejsce szkolenia

Skontaktuj się z nami w celu umówienia terminu szkolenia

Zaloguj lub zarejestruj się :)

Wprowadź swój adres e-mail:

Witaj

Wprowadź swoje hasło

Rejestracja

×