#AKADEMIAKULTURYFIZYCZNEJ

Przygotowanie do treningu
Planowanie i dobór ćwiczeń

Poziom

Amator

Formuła

Online

Informacje

O szkoleniu

Wraz z rosnącą świadomością i powszechną wiedzą treningową, rozgrzewce poświęca się więcej uwagi i jest ona coraz bardziej świadoma.

Czasy kiedy rozgrzewka była złem koniecznym, trwała 3 minuty i zawierała kilka wymachów ramion i skipów - odchodzą w zapomnienie.


Optymalne przygotowanie ciała do treningu wymaga podstawowej znajomości zagadnień z fizjologii, neurologii i anatomii. Brzmi odstraszająco?  Przez ponad 2 godziny wykładu online postaramy się przybliżyć temat tak prosto, aby każdy mógł swobodnie i szybko zdecydować jak rozpocząć trening, aby osiągnąć najlepszą predyspozycję ciała zarówno pod kątem pobudzenia układu nerwowego, nauki oddechu, aktywizacji odpowiednich grup mięśniowych jak i wdrożenia ćwiczeń przygotowujących stawy pod kątem odpowiedniego zakresu ruchu i stabilności.


Przybliżymy też przykładowe protokoły przygotowania pod konkretne ćwiczenia zaplanowane w treningu, aby przedstawioną wiedzę zaaplikować do praktyki.


Z wykładu dowiesz się:

 • Jak funkcjonuje ciało i jakie są priorytety przygotowania do treningu,
 • Poznasz podstawowe zależności pomiędzy układem nerwowym, a mięśniowym,
 • Dowiesz się w jaki sposób układ nerwowy steruje ciałem,
 • Poznasz ćwiczenia które przygotowują tkanki pod konkretne ruchy zaplanowane w treningu,
 • Dostaniesz gotowe protokoły przygotowania do podstawowych ćwiczeń siłowych.

Dla kogo jest ten wykład?

 • Trenerów fitness,
 • Trenerów przygotowania motorycznego,
 • Trenerów siłowni,
 • Trenerów pracujących w klubach sportowych,
 • Fizjoterapeutów,
 • Wszystkich pasjonatów aktywności fizycznej.

już dziś poznaj

Trenera i jego unikalny PLAN szkoleniowy

Trener medyczny trener przygotowania motorycznego

Monika Garboś

Monika jest trenerem przygotowania motorycznego, trenerem medycznym, trenerem CrossFit lvl1, absolwentką szkoleń z zakresu treningu siłowego, gimnastycznego, mobility, pilates i wielu innych. Na codzień prowadzi box RX Fitness. Monika współpracuje również z piłkarzami i bramkarzami pierwszej drużyny Zagłębie Lubin oraz Akademii Zagłębie Lubin w zakresie pracy nad mobilnością jako prewencją urazów. Jest autorką szkolenia Mobility Work oraz zwolenniczką treningu prowadzącego do lepszej sprawności bliskiej pierwotnym zdolnościom ruchowym. Zarówno treningowo jak i życiowo jest wyznawczynią zasady - wszystko co robisz, rób z radością - zabawa to najefektywniejszy rodzaj pracy :)

AUTORSKI PLAN SZKOLENIA

Webinar Moniki to 2,5 godziny mega dawki wiedzy wzbogaconej dużą ilość materiałów video, do których dostaniesz dostęp po webinarze. Na koniec szkolenia Monika odpowie na wszystkie nurtujące Was pytania. Optymalne przygotowanie ciała do treningu wymaga podstawowej znajomości zagadnień z fizjologii, neurologii i anatomii, a jak to wszystko połączyć w odpowiednią całość dowiesz się na szkoleniu!

Unikalny

Plan zajęć

Unikalny pakiet korzyści

Zobacz co zyskujesz

ZOSTANIESZ CZŁONKIEM AKADEMII NA DŁUŻEJ

Od pierwszego dnia szkolenia otrzymasz od nas nielimitowany dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie codziennie wymieniamy się doświadczeniami, opisujemy problematykę treningu oraz odpowiadamy na nurtujące pytania.

+

DOSTĘP DO NAGRANIA WEBINARU

Dostęp do całego nagrania wykładu przez okres 14 dni od sesji

+

DOBRZE ZAINWESTOWANY CZAS

2-godzinne szkolenie online łączące wiedzę teoretyczną i praktyczną

+

SESJA Q&A

Oprócz części wykładowej, w każdym webinarze, zapewniamy panel otwarty, gdzie będziesz mógł zadać pytania prowadzącemu i uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

+

CERTYFIKAT AKF

Certyfikat uczestnictwa - otrzymasz od nas zaświadczenie o przebytym szkoleniu w formie elektronicznej.

+

SPOTKANIE POBUDZA LEPIEJ NIŻ CARDIO

Bycie słuchaczem Akademia Kultury Fizycznej to przede wszystkim niepowtarzalna okazja na osobiste lub wirtualne spotkanie z profesjonalistami, a nawet mistrzami sportu.

+

Najczęściej zadawane

Pytania i odpowiedzi

Standardowo każdy webinar trwa około 2h. Natomiast bardzo często ostatnia część webinaru, czyli blok pytań i odpowiedzi potrafi wydłużyć czas jego trwania do 2.5h.

Nic straconego dlatego, że po szkoleniu online otrzymasz czasowy dostęp do nagrania webinaru, dzięki czemu będziesz mógł w każdej chwili do niego wrócić. Dostęp do nagrania webinaru otrzymujesz na okres jednego miesiąca.

Tak, na koniec każdego webinaru przewidziany jest czas na pytania uczestników i odpowiedzi trenera.

Po zakupieniu biletu na webinar otrzymasz od nas potwierdzenie zakupu. Następnie na kilka dni przed datą rozpoczęcia webinaru podeślemy Ci na adres e-mail podany podczas składania zamówienia zaproszenie do platformy, na której odbędzie się webinar. Jeśli nie otrzymałeś od nas wiadomości to sprawdź folder SPAM lub skontaktuj się z nami na adres kontakt@akademiakf.pl . O webinarze przypomnimy Ci kilkukrotnie, więc na pewno nie przegapisz tej informacji ;)

Wybierz termin i miejsce szkolenia

Skontaktuj się z nami w celu umówienia terminu szkolenia

Zaloguj lub zarejestruj się :)

Wprowadź swój adres e-mail:

Witaj

Wprowadź swoje hasło

Rejestracja

×