O akademii kultury fizycznej

#akademiakulturyfizycznej

MĄDRZEJ. ZDROWIEJ.
EFEKTYWNIEJ.

TEORETYCZNIE DLA SPORTOWCÓW.
PRAKTYCZNIE DLA WSZYSTKICH.

Trening ma w sobie coś z motywacji, bo zmusza do dyscypliny i jest małym krokiem naprzód. Trening to doświadczenie, podnoszenie poziomu i wyciąganie wniosków z popełnionych błędów. To wreszcie odpowiednie przygotowanie, wiedza i świadomość jak z niej skorzystać.


Właśnie takie treningi interdyscyplinarne, oparte o profesjonalną wiedzę praktyków i najnowsze trendy znajdziecie w Akademii Kultury Fizycznej.


SZKOLIMY, MOTYWUJEMY I ĆWICZYMY Z NAJLEPSZYMI.

Zakres tematyki poruszanej na zajęciach w Akademii ma charakter interdyscyplinarny i na pewno zainteresuje: od sportowców amatorów i trenerów, przez fizjoterapeutów, psychologów po sportowców zawodowych. 


Zapraszamy na spotkania, na których poznasz mistrzów, profesjonalistów i mentorów, którzy przekażą Tobie wiedzę tak niezbędną w aktywnym życiu. Zgodnie z mottem AKF, chcemy, by każdy uczestnik po szkoleniu był mądrzejszy, a w konsekwencji zdrowszy i efektywniejszy w tym co robi.


Śledź plan naszych szkoleń i wybierz takie, które najbardziej Ci odpowiadają.


Sprawdź już dziś

Dlaczego warto WYBRAĆ SIĘ DO AKADEMII

Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy wybrać się do Akademii to zobacz, co Cię tam czeka?

SPOTKANIE POBUDZA LEPIEJ NIŻ CARDIO

Bycie słuchaczem Akademia Kultury Fizycznej to przede wszystkim niepowtarzalna okazja na osobiste lub wirtualne spotkanie z profesjonalistami, a nawet mistrzami sportu.

+

WYBIERZ TEMAT I WYBIERZ SIĘ

Interdyscyplinarność tematyczna spotkań sprawia, że każdy od amatora, po profesjonalistę znajdzie w Akademii coś dla siebie. Wystarczy śledzić plan zajęć i wybrać tematykę ogólnorozwojową lub zgłosić się na zajęcia bardziej wyspecjalizowane, czy zaawansowane.

+

INTENSYWNIE, INTERWAŁOWO, ALE KONKRETNIE

Kolejną zaletą jest kompaktowość czasowa zajęć. Szkolenia stacjonarne zazwyczaj trwają nie dłużej niż 7 godzin. Maraton przekazywania wiedzy przeplatany jest elementami praktycznymi, czy instruktażowymi, dlatego trudno się na nich nudzić. Natomiast webinary to szkolenia głównie merytoryczne trwające ok. 2h z dodatkowym czasem na serię pytań i odpowiedzi.

+

KTO PYTA, TEN NIE MA URAZÓW

Oprócz części wykładowej zapewniamy mały panel otwarty, gdzie będziesz mógł zadać pytania prowadzącemu i rozwinąć w rozmowie zagadnienia związane z tematyką spotkania.

+

ZOSTANIESZ CZŁONKIEM AKADEMII NA DŁUŻEJ

Od pierwszego dnia szkolenia otrzymasz od nas nielimitowany dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie wymieniamy się doświadczeniami, opisujemy problematykę treningu oraz odpowiadamy na nurtujące pytania.

+

NIE LICZY SIĘ ZWYCIĘSTWO, A SAM UDZIAŁ

Każdy uczestnik spotkania w AKF otrzymasz od nas imienny certyfikat poświadczający udział w szkoleniu.

+

ŚCIĄGA DYDAKTYCZNA

Na szkoleniu stacjonarnym otrzymasz od nas komplet materiałów dydaktycznych w formie drukowanej. Dzięki temu zawsze będziesz wrócić do konkretnego zagadnienia, czy ćwiczenia, które wspólnie omówiliśmy w trakcie sesji szkoleniowej. Po szkoleniu online otrzymasz czasowy dostęp do nagrania webinaru, dzięki czemu będziesz mógł w każdej chwili do niego wrócić.

+

Unikalny pakiet korzyści

Zobacz co zyskujesz

ZOSTANIESZ CZŁONKIEM AKADEMII NA DŁUŻEJ

Od pierwszego dnia szkolenia otrzymasz od nas nielimitowany dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie codziennie wymieniamy się doświadczeniami, opisujemy problematykę treningu oraz odpowiadamy na nurtujące pytania.

+

NIE LICZY SIĘ ZWYCIĘSTWO, A SAM UDZIAŁ

Każdy uczestnik spotkania w AKF otrzymasz od nas imienny certyfikat poświadczający udział w szkoleniu.

+

ŚCIĄGA DYDAKTYCZNA W FORMIE DRUKOWANEJ ORAZ ONLINE

Po szkoleniu otrzymasz od nas komplet materiałów dydaktycznych, zarówno w formie drukowanej jak i online. Dzięki temu zawsze będziesz wrócić do konkretnego zagadnienia, czy ćwiczenia, które wspólnie omówiliśmy w trakcie sesji szkoleniowej.

+

TRUDNO SIĘ NUDZIĆ I ZIEWAĆ

Nie tylko dlatego, że zajęcia są ciekawsze niż finał wielkiego szlema, ale także dlatego, że w trakcie szkolenia przygotowaliśmy kilka przerw „kawowych”. Do Twojej dyspozycji oddamy zimne napoje, kawę oraz herbatę.

+

SPORT JEST NIEPRZEWIDYWALNY

Wszyscy lubimy miłe niespodzianki nie tylko w sporcie, dlatego na koniec szkolenia przekonasz się co nią jest.

+

DOSTĘP DO NAGRANIA WEBINARU

Dostęp do całego nagrania wykładu przez okres 14 dni od sesji

+

DOBRZE ZAINWESTOWANY CZAS

2-godzinne szkolenie online łączące wiedzę teoretyczną i praktyczną

+

SESJA Q&A

Oprócz części wykładowej, w każdym webinarze, zapewniamy panel otwarty, gdzie będziesz mógł zadać pytania prowadzącemu i uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

+

CERTYFIKAT AKF

Certyfikat uczestnictwa - otrzymasz od nas zaświadczenie o przebytym szkoleniu w formie elektronicznej.

+

SPOTKANIE POBUDZA LEPIEJ NIŻ CARDIO

Bycie słuchaczem Akademia Kultury Fizycznej to przede wszystkim niepowtarzalna okazja na osobiste lub wirtualne spotkanie z profesjonalistami, a nawet mistrzami sportu.

+

Zaloguj lub zarejestruj się :)

Wprowadź swój adres e-mail:

Witaj

Wprowadź swoje hasło

Rejestracja

×