FORMUŁA SPOTKAŃ

KOMU POLECAMY ZAJĘCIA AKADEMICKIE?

Zajęcia w Akademii Kultury Fizycznej polecamy wszystkim, którzy uważają, że żyją aktywnie i mają ochotę się rozwijać. Wiedza na temat ludzkiego ciała, jego psychiki oraz czynników wpływających na nie jest tak szeroka, że w Akademii każdy znajdzie coś dla siebie.

Nasze zajęcia na pewno zainteresują i zainspirują do wzięcia udziału grupy:

DLA AKTYWNYCH AMATORÓW

Poziom Amator

Bycie amatorem oznacza dla nas tyle, że sport nie jest Twoim zawodem. Odnośnie zawodów, to na pewno nie zawiedziesz się na naszych szkoleniach, bo także amatorów traktujemy zawodowo i poważnie. Zależy nam na podnoszeniu poziomu kultury fizycznej, wiedzy i świadomości tego co robisz.


Chcemy uchylić przed Tobą rąbka tajemnicy profesjonalnej wiedzy, zasad, technik i ćwiczeń. W gruncie rzeczy jesteś dla nas zawodowcem na niepełny etat, o czym przekonasz się czynnie uczestnicząc w naszych zajęciach. 

DLA ZABIEGANYCH SPORTOWCÓW

Poziom Pro

Życie sportowca nie jest proste. Miedzy treningami masz zawody, a między zawodami turnieje, sparingi i obozy przygotowawcze. Wiemy, że chętnie się szkolisz i trzymasz rękę na pulsie najnowszych trendów w ćwiczeniach, badaniach i dietach. Jednak tematyka kultury fizycznej jest tak szeroka i dynamiczna w rozwoju, że trudno nad tym wszystkim nadążyć.  Nasi eksperci niejednokrotnie z Twojej dyscypliny sportowej, chętnie podzielą się wiedzą i doświadczeniem podczas zajęć teoretycznych, praktycznych i w bezpośredniej rozmowie.


Potraktuj udział w Akademii Kultury Fizycznej jak trening wiedzy i trochę inne, choć równie cenne doświadczenie. Zapraszamy osobiście i ze sztabem szkoleniowym bądź trenerskim.

DLA ŚWIADOMEGO BIZNESU

Poziom Biznes

W pracy, a szczególnie tej umysłowej traktujemy często ciało do przenoszenia naszego mózgu. Nic bardziej mylnego. Stres, napięcia, zła postawa przy biurku, czy problemy ze snem wpływają na nasze ciało, a w konsekwencji na efektywność i jasność umysłu.

W Akademii Kultury Fizycznej znamy nie tylko wszystkie bolączki pracy w biurze, ale mamy rozwiązania, jak im zapobiec lub jak nauczyć pracowników jak sobie z nimi radzić. Kilkugodzinne spotkanie sprawi, że wszyscy zaczną być świadomi, że są ciałem fizycznym bez względu na stanowisko. 


Uczymy, ćwiczymy i budujemy świadomość dobrych praktyk w pracy dla firm. Nasza sprawdzona tematyka to: jak dbać o kręgosłup przez 8 godzin dziennie, sen, a efektywność, stres kontra streching, czy biurowa joga dla wszystkich.

Oferujemy również stałą współpracę w oparciu o pakiety abonamentowe kompleksowo skonstruowane z obszarów fizjoterapeutycznych, dietetycznych i coachingu.


Jesteśmy jednak otwarci i elastyczni, co do tematyki i formuły szkolenia. 
Zapewniamy optymalne przekazanie wiedzy zarówno w warunkach biurowych, onlinowych, jak i podczas wyjazdów integracyjnych. 

SPRAWDŹ JAK BYŁO OSTATNIO

ZOBACZ KLIMAT SZKOLEŃ AKF

Zaloguj lub zarejestruj się :)

Wprowadź swój adres e-mail:

Witaj

Wprowadź swoje hasło

Rejestracja

×