Szkolenia dla firm

PRACUJ...MĄDRZEJ. ZDROWIEJ. EFEKTYWNIEJ.

Jako Akademia Kultury Fizycznej pomagamy firmom zadbać o zdrowie pracowników w miejscu pracy wdrażając dopasowane programy Wellbeingowe. Obszar naszej działalności jest dość holistyczny i obejmuje takie kierunki jak Dieta (warsztaty, szkolenia oraz wsparcie dietetyczne pracowników), Fizjoterapia (webinary oraz szkolenia dotyczące szeroko pojętego zdrowia, masaże biurowe i w domu pracownika, power meetingi, eventy zdrowotne, joga itd.) oraz obszar Psychologia (profesjonalne wsparcie psychologiczne, coaching, webinary, warsztaty i szkolenia, medytacje, mindfulness, relaksacja itp.) - połączenie powyższych obszarów pozwala osiągnąć zdecydowanie lepsze efekty dotyczące poprawy kondycji psychofizycznej.


Czy masz świadomość jaki wpływ ma tryb pracy siedzącej na Twoje zdrowie i zdrowie Twoich pracowników?

 

Wellbeing pracowników

Dlaczego rozwiązania Corporate Wellness są ważne?

Nie ma co się oszukiwać, ludzkie ciało nie zostało „zaprojektowane” z myślą o pracy biurowej i dłuższym funkcjonowaniu w trybie siedzącym. 


Powyższe dane mogą być niepokojące,
zwłaszcza, że samopoczucie pracowników przekłada się na funkcjonowanie firmy. 

W dzisiejszych czasach każda organizacja musi mieć świadomość, że niemożliwe jest całkowite rozdzielnie dwóch światów jakimi są życie osobiste i życie zawodowe, jednak można z sukcesem dążyć do zachowania Work Life Balance.

Dobry stan fizyczny zmniejsza absencję w pracy, poczucie samorealizacji i dobra atmosfera wpływają pozytywnie na wskaźniki satysfakcji pracowników, a zapewnienie realnego wpływu na organizację nie tylko wzmacnia więź pracownika z organizacją, ale może realnie przynieść wzrosty wartości.

Decyzja o realizacji programów wellbeingowych jest jedną z lepszych inwestycji jakich może dokonać w tej dekadzie organizacja. Gdy program zapewni wpływ na wszystkie kluczowe obszary organizacja ma realną szansę na maksymalizację potencjału jej pracowników przy znaczącym zmniejszenie ich rotacji.

Wdrożenie programu wellbeingowego w organizacji daje dodatkowe możliwości w kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy, zarówno wśród klientów, partnerów, inwestorów, jak i potencjalnych przyszłych pracowników. 


Corporate Wellness

Metody i Narzędzia


Jak więc zadbać o dobrą kondycję i postawę?


Jak wyrobić w sobie dobre praktyki siedzącego trybu pracy?


Jak zminimalizować negatywne skutki pracy siedzącej?


Jak mocno pozytywny wpływ może mieć prawidłowo zbilansowana dieta na nasze zdrowie?


Jak mentalnie wesprzeć pracownika w jego rozwoju, ale również w sposobach radzenia sobie ze stresem?


Zainwestuj w Corporate Wellness, czyli dopasowaną do potrzeb Twojej organizacji strategię podejścia do zdrowia pracowników.

#akademiakulturyfizycznej

Uczymy, Ćwiczymy, Budujemy świadomość

Dobre praktyki w pracy dla firm

Naszym celem jest wdrożenie dopasowanych rozwiązań wellbeingowych tak, aby miały one jak największy impact na pracowników tym samym na całą organizację, dlatego każdą współpracę rozpoczynamy od ankiety badającej kondycję, preferencje oraz sposób funkcjonowania w życiu zawodowym i codziennym pracowników.

ANKIETA POZWALA NAM POZNAĆ POTRZEBY PRACOWNIKÓW I ICH KONDYCJĘ ORAZ POTRZEBY ORGANIZACJI

Następnie przeprowadzamy próbny/wstępny Dzień Zdrowia, w którym poznajemy głębiej organizację i preferencje pracowników.

Dzięki takiemu podejściu tworzymy wspólnie dopasowane do potrzeb pracowników i organizacji pakiety stałej współpracy wellbeingowej.

PAKIET STAŁEJ WSPÓŁPRACY

Pakiet stałej współpracy jest dopasowany do potrzeb oraz możliwości danej organizacji i zawiera metody oraz narzędzia dobrane z obszarów fizjoterapii, diety i psychologii

Podchodzimy z naszym zespołem do współpracy z pełnych zaangażowaniem, profesjonalnie realizując wszystkie elementy i raportując o każdym efekcie. 


Formuła spotkania

Jak działamy?Każda firma jest inna, dlatego do każdego szkolenia podchodzimy indywidualnie. Zaczynamy od poznania potrzeb pracowników oraz kultury organizacji i proponujemy przeprowadzenie wprowadzającego DNIA ZDROWIA.


DZIEŃ ZDROWIA to najczęściej warsztat online lub stacjonarny, masaże biurowe wraz z konsultacją fizjoterapeutyczną oraz konsultacje dietetyczne wraz z analizą składu ciała. Przed lub podczas DNIA ZDROWIA przeprowadzamy ankietę wśród pracowników i po wydarzeniu przedstawiamy podsumowanie i raport z przeprowadzonych działań.


Następnie wspólnie ustalamy strategię współpracy na najbliższe 3 ,6 lub 12 miesięcy, dobieramy metody oraz narzędzia i tworzymy miesięczny pakiet stałych działań.

Skontaktuj się z nami w celu dobrania najlepszych rozwiązań dla Twojej firmy i Twojego zespołu.


Firmę tworzą ludzie i to o nich pomagamy Ci zadbać.


GALERIA ZDJĘĆ

Tak wyglądają nasze szkolenia

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

STREFA WIEDZY

Zaloguj lub zarejestruj się :)

Wprowadź swój adres e-mail:

Witaj

Wprowadź swoje hasło

Rejestracja

×